Ozonlabs Kullanım Alanları

  • Şubat 19, 2018
  • 0

OzonLabs Nedir?

 

OzonLabs, Balasu Dündaralp tarafından oluşturulmuş olan ve kozmetik alanda kullanılan bir üründür. Çeşitli amaçlarda kullanılan ürün, ozon yağı içermektedir ve çeşitli ozon molekülleri kullanılarak oluşturulmuştur. Ozon moleküllerinin yara kapatıcı ve cilt onarıcı etkisinden faydalanılarak, bu moleküller ile OzonLabs oluşturulmuş ve Türkiye genelinde satışa sunulmuştur.

 

Tam ismi ile OzonLabs O3RSS olarak kullanılan ürün, 50 ml olarak satışa sunulan tüpler sayesinde yaşanan cilt sorunları kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturulabilmektedir. Ozon tedavisi adı altında kullanılan krem, düzenli kullanıma bağlı olarak olumlu sonuçlar göstermektedir. Kişisel kullanımda oldukça tercih edilebildiği gibi, tıbbi tedavilerde de hekimler tarafından fazlasıyla önerilmektedir. Tedavi sonrasında kullanılması tavsiye edilen krem, üretici firma tarafından belirtilen şekillerde kullanıldığı takdirde mevcut yaraların vücuttan uzaklaştırılmasını kolaylaştırmaktadır.

 

Ozon kremi şeklinde de anılabilen OzonLabs’ın kullanım alanları giderek artmaktadır. Yakın tarihlerden beri Türkiye genelinde giderek kullanımı yaygınlaşan krem, çeşitli cilt hastalıklarında ilaç olarak kullanılmaya başlanmıştır. Birçok kişinin cildinde rastlanan Egzama hastalığı OzonLabs ile çözüme kavuşturulabilmektedir. Güneş yanıkları büyük önem arz etmiyor olsa da, kremin kullanımı ile bu yanıklardan kurtulmak mümkün hale gelmiştir. Benzer şekilde ileri seviye yanıklarda da yine OzonLabs ile yanmalardan meydana gelen yaralar iyileştirilebilmekte ve deri tekrardan onarılabilmektedir. Bu sayede cilt tamamen eski görüntüsüne kavuşmakta ve herhangi bir şekilde yara izi kalmamaktadır.

 

Açık Yaralar

 

Açık yaralar her zaman enfeksiyon kapma riski taşımaktadır. Bu sebeple de açık yaraların tedavi sürecine fazlasıyla dikkat etmek gerekmektedir. Açık yaraların ortadan kalkması ve enfeksiyon riskinin de azaltılma için birçok doktor tarafından OzonLabs tavsiye edilmektedir. OzonLabs adlı ürünün düzenli bir şekilde kullanımı gerçekleştirildiği takdirde, yara kısa süreler içerisinde kapatılmakta ve hemen peşinden bir süre daha kullanım gerçekleştirildiğinde yara izi de ortadan kalkmaktadır. Bu sayede cilt eski haline dönmektedir.

 

OzonLabs O3RSS adlı krem, cilt gençleştirici özelliği ile de bilinmektedir. Cildin beyazlaşmasına yardımcı olan krem, çeşitli cilt lekelerini de ortadan kaldırdığı için sadece vücudun farklı bölgelerinde değil, yüzde de birçok değişiklik olmasını sağlamaktadır. Kullanım alanlarının giderek artmasından dolayı OzonLabs’a talep artmakta ve ülke genelinde kullanım oranları yükselmektedir.

 

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir