instagram Kaydetme Hilesi

  • Temmuz 18, 2018
  • 0

Instagramı çok sevip sürekli zamanınızı Instagram’da harcayanlardansanız, sizlere çok güzel Instagram hilelerinden bahsedebiliriz. Bu noktada sizlere sınırsız bir şekilde nasıl Instagram fotoğraf kaydedileceğinden bahsedeceğim. Büyük bir dikkatle yazımızı okuduğumuzda sonunda sizlerde artık bu hileyi çok kolay bir şekilde kullanıyor olacaksınız.

Instagram kaydetme hilesi ne işe yarar diye soruları duymaktayım. instagram kaydetme hilesi sayesinde Keşfette görülme imkanınız ortaya çıkar. Keşfette görülebilmek için de iyi bir kaydetme oranına sahip olmak önemlidir. Ancak bu şekilde Keşfet te sizler de yerinizi alabilirsiniz. Eğer kaydetme konusunda yeterli değilseniz bu özelliği kullanarak hesabınızı keşfete taşıyabilir. Sizlerde fenomen olabilirsiniz. Bu sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirebileceğiniz oldukça kolay hileler arasında yer alır.

Instagram Kaydetme Hilesi Nasıl Yapılır?

Bunu nasıl yapabileceğinizi merak ediyorsanız hemen sizlere bunu açıklayalım. Internette bulunan site üzerinde  herhangi bir fake hesapla siteye giriş yapmanız önemlidir. Giriş sırasında fake hesabınız herhangi bir tehlike ile karşı karşıya kalmaz. Tam tersine güvenli bir şekilde girişiniz sağlanmış olur. Siteye giriş yaptıktan sonra sitenin sağ üst köşesinde yer alan bölmelere bakmanız gerekiyor. Bu bölmelerde yazan yerler sizi yönlendirecektir. Daha sonra istediğiniz hesabın fotoğrafın ı bu noktaya taşımalısınız. Kaç kere kaydedileceğini de yazdıktan sonra tüm işlemler tammalanmış olur. Artık fotoğraf sınırsız bir şekilde kaydedilmiş olur. Böylelikle Keşfette rahatlıkla görülebilirsiniz. Keşfette görüldükten sonra takipçi sayınız ve bununla beraber fotoğrafları beğenme sayınızda artar.

instagram kaydetme hilesini Keşfette gördüğünüz ve çok beğendiğiniz birçok sayfa uygulamaktadır. Bu sayfalar özellikle de daha çok keşfedilmek ve daha çok beğenilmek adına bu hamlelere girişmektedir. Sizlerde fenomen olma yolunda bir adım atmak istiyorsanız mutlaka bu zararsız ve virüs içermeyen hileyi denemelisiniz. Virüs korkusundan ya da hesabınızın çalınma korkusundan dolayı giriş yapamıyorsanız sizlere bu konuda yardım ettiğimizi ve kesinlikle hiçbir şekilde hesabınıza zarar vermediğimizi belirtiriz. Sizler gibi birçok hesaba her gün Instagram kaydetme konusunda yardım etmekteyiz. Sizlerde fenomen olma adımda emin adımlarla ilerlemek ve takipçilerinizi arttırmak için hemen Instagram kaydetme hilesini de kullanabilirsiniz.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir