Samsung Galaxy S10 için tarih verdi

  • Ocak 12, 2019
  • 0

Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung’un heyecanla beklenen tertemiz akıllı telefonu Samsung Galaxy S10’un tanıtılacağı tarih belli oldu. Samsung’dan yapılan mevzu hakkinda yapılan organizasyon duyurusuna göre şirket Samsung Galaxy S10 serisini 20 Şubat’ta tanıtacak.

San Francisco ile Londra’da eş zamanlı düzen edecek ve ülkemiz saatiyle 22:00’da başlayacak var olan etkinlikle alakalı davette 2019 yılının Galaxy S serisinin 10. senesi olduğuna dikkat çekilirken, 10 sayısı da öne çıkarıldı. Samsung, “Galaxy” isimiyle evvel akıllı telefon modelini 2009 seneninde piyasaya sürmüştü.

5G’LİSİNİ DE ÇIKARACAK

Buna göre tertemiz Galaxy S serisi, istikbal ay Barselona’da düzen edecek var olan Mobil hayat Kongresi’nden (MWC 2019) tek hafta evvel gerçekleştirilecek var olan “Samsung Unpacked” etkinliği ile boy gösterecek.

The Wall Street Journal’da bulunan habere göre, etkinlikte Galaxy F kod isimiyle geliştirilen katlanabilir telefonunun “tamamen çalışan” tek versiyonunu da sergileyecek.

Habere göre 20 Şubat’taki etkinlikte Galaxy S10 serisinin üç üyesi oyun alani/sahne alacak. Ayrı olarak Galaxy S10’un 5G destekli dördüncü versiyonun ise ilkbaharda resmiyet kazanması bekleniyor.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir