• Anasayfa
  • >
  • Spor
  • >
  • Elazığspor’da olağanüstü genel kurul ertelendi

Elazığspor’da olağanüstü genel kurul ertelendi

  • Ocak 13, 2019
  • 0

Spor Toto 1. Lig’de ugras eden Tetiş Yapı Elazığspor’un Elazığ Belediyesi Kongre ve Kültür Salonu’nda yapılması tasarilanan fevkalade genel kurulu, yeteri civarindan ekseriyet sağlanamadığı amaciyla 19 Ocak’a ertelendi.

Elazığspor’a kayyum heyeti başkanı olarak atanan Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu, külübün her manada problemleri olduğunu söyledi.

Elazığspor amaciyla Bir hayli çalışma yaptıklarını aktaran Devecioğlu, “Elazığ’ın siyasi, bürokratik ve iş çevreleriyle toplantılar yapıyoruz. Elektrikler kesikti Elazığspor’da, tespit edecek tek tediye yapıldıktan ardindan çözüldü. Isınma ve besin meselenini çözdük. Sözleşmesini fesheden futbolcularla müzakereler ayni ritimde devam ediyor. Transfere engel borcumuz 12 milyon 600 bin lira. Elazığspor’un en mühim borcu bu. Çalışmalarımız ayni ritimde devam ediyor.” diye konuştu.

Elazığspor’un kuvvetli tek idareye kavuşması amaciyla ağırbaşlı tek haftanın kendisi kendilerini beklediğini belirten Devecioğlu, şunları kaydetti:

“Herkesin duyarlı olmasını istiyoruz. Çalışma neticeninde Elazığspor’umuz Daha önceki günlerine kavuşacaktır. bunun için inanıyorum. 30 ocakta transferin bitme süreci. Bu süreçte tasima engelimizi kaldırmamız gerekiyor. Elazığ ile alakalı herkesin harekete geçmesi gerekiyor. Bir hayli takim yok oldu ama Elazığspor varlığını sürdürüyor. tekrar tek Elazığspor oluşturmak yerine herkesi göreve çağrı ediyorum. Elazığspor hatri sayilir büyüklükte tek camia.”

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir