• Anasayfa
  • >
  • Ekonomi
  • >
  • Altın fiyatları 9 Şubat: Çeyrek ve gram altın haftayı nasıl kapattı? İşte son rakamlar…

Altın fiyatları 9 Şubat: Çeyrek ve gram altın haftayı nasıl kapattı? İşte son rakamlar…

  • Şubat 9, 2019
  • 0

Çeyrek ve gr altın ücretleri heyecanla araştırılıyor. Altın fiyatlarında hatri sayilir büyüklükte hareketlenmeler yaşanmıyor ve çeyrek altın, gr altın ücretleri nihayet vakitlerde yatay tek seyretme izliyor. Altın fiyatlarına değin nihayet rakamlar şu şekilde…

9 ŞUBAT ALTIN FİYATLARI

GRAM ALTIN: Alış 221,87 Lira Satış 221,93 TL

ÇEYREK ALTIN: Alış 353,61 Lira Satış 361,59 TL

YARIM ALTIN: Alış 705,01 Lira Satış 723,17 TL

CUMHURİYET ALTINI: Alış 1.465,00 Lira Satış 1.487,00 TL

Altın fiyatları gsm yakıyor! Bugün çeyrek ve gr altın ne civarindan oldu?

ALTIN FİYATLARINDAN  KUYUMCU DA DERTLİ

Siirt’te kuyumculuk yapan Cahit Özçelebi, altın ücretleri sebebinden gençlerin İzdivaç etme hayallerini ertelediklerini, çocuğunu izdivaç ettirmek istek eden vatandaşların altın fiyatlarının düşmesini beklediğini söyledi. Özçelebi, şöyle konuştu:
“Biz altın fiyatlarının düşmesini istiyoruz. Altın ücretleri düştükçe bizim iş oranımız da artıyor. izdivaç edecek esler sıkıntıya girmemiş oluyor. tek çeyrek 365 Lira seviyelerinde.

Yeni izdivaç edecek esler ne yapıyor ya bankadan kredi çekip altın alıyor veyahut akrabalarından borç alıp düğünden ardindan saglamak şartıyla düğünlerini yapıyor. Bir takım bölgelerde altın kiralama olayına dahi gidildiğini duyduk. umut ediyoruz ki ücretleri düşer tertemiz izdivaç edecek çiftlerimiz düğünlerini yapar, millet de sünnet ve takı törenlerinde çeyreğin, çeyreğin çeyreği değil de çeyrek takabilir, her biri mutluluk dolu olur. Allah herkesi mutluluk dolu etsin.”

Tüm nihayet dakika haberleri amaciyla tıklayın.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.