Yanal’dan farklı galibiyete ödül

  • Mart 29, 2019
  • 0

Spor Toto Süper Lig’de ulusal mücadeleler ve seçenek amaciyla verilen araya Sivasspor’u 2-1 yenerek giren Fenerbahçe’de teknik patron Ersun Yanal, futbolcularının aynı zamanda gösterdikleri çalışmalardan oldukça hoşnut durumda.

 

Antrenmanlarda efor sarfeden, çaba gösteren ve çok tempoda ugras eden oyuncularının bu durumlarından oldukça mutluluk dolu var olan deneyimli teknik adam, Eskişehirspor ile oynanan hazırlık mücadelesinde de oldukça iyi tek performans sergileyen oyuncularına çalım yapmayı ihmal etmedi.

 

Normalde hazırlık maçının derhal peşinden bu erken rejenerasyon antrenmanı yapacak var olan futbolculara tek vakit dahada destur veren Yanal, böylelikle oyuncularına toplaminda üç vakit destur vermiş oldu. Eskişehirspor’u 4-0 benzeri net tek skorla yenebilen ve mücadele süresince iyi tek performans sergileyen takımının görüntüsünden oldukça hoşnut var olan Yanal, soyunma odasında futbolculara müjdeyi verdi. Futbolcular da bu karar karşısında oldukça mutluluk dolu olurken, pazartesi gününe civarindan kafalarını dinleme fırsatı buldular.

Bu üç hergün izinden ise Fenerbahçe’nin ulusal takıma giden oyuncuları faydalanamayacak. ulusal takıma çağrılan Hasan Ali Kaldırım Eljif Elmas, Miha Zajc, Andre Ayew ve Mauricio Isla bu erken ve yarın çalışmalarını sürdürecek ve dahada ardindan sektör bugünü destur yapacaklar. 

Fenerbahçe’de pazartesi bugünü ise bütün futbolcular tekrar top başı yaparak Ankaragücü maçının hazırlıklarını sürdürecekler.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir