Kartvizit Nedir?

  • Mayıs 11, 2019
  • 0

Kartvizit kişi, kurum ve kuruluşların iletişim bilgilerini barındıran bir çeşit kimlik kartıdır. Kartvizitler üzerinde logo ve kurumsal işaretler barındırır. Kartvizitler kişilere firmanın ön tanıtımını yapmak için taktim edilir. Kurumsal ve ciddi bir kimlik kartı oluşturmak için siz de https://ebaskim.com/kartvizitler-baskisitesini tercih edebilirsiniz. 2017 yılından bu yana online matbaa hizmeti veren firma bugün ülkemizin en saygın firması haline geldi.

  • Kartvizit Neden Kullanılır?

Kartvizit kullanımı geçmişte 17. Yüzyıla dayanır. Bu dönemde Avrupalı soylular bir bildirim unsuru olarak kartvizit kullanmıştır. O dönemde kullanılan karvizitlerin boyutu oldukça büyüktü. Üzerinde çiçek, süsleme ve farklı desenler olurdu. Soylu ve zenginler için o dönemde bir ihtiyaç haline gelmişti. 17. Yüzyıldan sonra özellikle iş dünyasında kartvizit kullanımı arttı. İş yerlerinin haritasını ve tarifini içeren kartvizitler tahta baskı ile üretilmiştir. Gün geçtikçe teknolojinin gelişmesi ile birlikte kartvizit şekilleri, desenleri, boyutları ve yapım malzemeleri değişikliğe uğramıştır.

Kartvizitler iş yerlerinin tanınması ve marka olmasına katkılar sunar. Yapılan araştırmalara göre dağıtılan her 2000 kartvizit bir iş yerinin iş potansiyelini % 2 yükseltiği anlaşılmıştır. Kurum ve kuruluşlar kartvizitlerde renkli ve canlı tasarımlar tercih etmesi geri dönüşü 10 kat arttırmaktadır.  Bu yüzden siz de kartvizitinizi https://ebaskim.com/kartvizitler-baski sitesinden tasarlatıp anında bastırabilirsiniz.

  • Kartvizit Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Kartvizit kullanmak kullanan kişilere karşı taraf üzerinde profesyonel bir etki yaratmasına katkı sağlar. Şık ve etkileyici tasarımlar firmayı ve kişiyi ön plana çıkartır. İş dünyasında iletişim kurduğunuz kişilerin size daha kolay ulaşmasını sağlar. Kişiler sizi hatırlamakta ve sizinle iletişim kurmak için yoğun çaba sarfetmek zorunda kalmaz. Hizmet verdiğiniz sektördeki kişi ve kurumlarla bağlantınızı güçlendirir. Çok geniş bir ağ oluşturmanıza olumlu yönde katkı sağlar. Faaliyet gösterdiğiniz alanda başarınıza olumlu katkı sağlar. Olası işbirliklerde ön planda olma fırsatı tanır. Kartvizitlerle firmanızı iyi şekilde temsil eder maliyet açısından avantaj elde edersiniz. Kartvizit bastırmak, ürünler hakkında bilgi sahibi olmak ve ürün çeşitlerini görmek için siz de https://ebaskim.com/kartvizitler-baskiinternet adresini kullanabilirsiniz. Hazır kartvizit modellerinin yanı sıra kendi tasarımınızı kendiniz yapabilirsiniz.önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir