• Anasayfa
  • >
  • Güncel
  • >
  • Devleti dolandırılmaktan kurtarmak için 6 üniversite bitirdi

Devleti dolandırılmaktan kurtarmak için 6 üniversite bitirdi

  • Haziran 29, 2019
  • 0

Bursa’da tek hastanede yöneticilik yapan doktor, değişik konularda kendisini yanlış yönlendirenlere kızıp 6 üniversite bitirdi.

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden 30 sene evvel mezun var olan Taner Ödemiş, uzunca yıllardır değişik hastanelerde hekimlik yapıyor. İnegöl hükümet Hastanesinde 10 sene yöneticilik yapan Ödemiş, burada görev yaptığı esnada, hastanenin bilgisayarlarında bozukluk oluştu. Bunu yapması amaciyla tek ekiple çalışmak istedi. Bu ekibin kendisi kendilerini yanlış yönlendirmeye çalışması üstüne kızıp Sakarya Üniversitesi pc Programcılığı Bölümünü bitirdi. Hastanede idarecilik yaptığı amaciyla yöneticilikten de tanimlamak istek eden Taner Ödemiş, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini de bitirdi. Doktor, çalıştığı hastanede Bir takım hukuki meselelerde sıkıntı yaşayınca Anadolu Üniversitesi hak Bölümünü de bitirdi.

ÇOCUKLARI İÇİN EMLAK BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ

Çocukları mimarlık kismindan mezun var olan Dr. Taner Ödemiş, onlara faydalı olabilmek amaciyla emlak bölümünü bitirerek 6 üniversite diplomasının sahibi oldu. Şu vakit hemide doktorluk, ayni vakitte da adli bilirkişi olarak görevli var olan azimli doktor, okumanın ve başarmanın yaşının olmadığını herkese göstermiş oldu.

“OKUMANIN YAŞI YOK”

Başarısının sırrını laf eden Atıcılar sağlık Merkezi Aile Hekimi Taner Ödemiş, “Şu vakit aile hekimi olarak görev yapıyorum. aynı zamanda sivil cemiyet kuruluşlarında yöneticilik faaliyetlerimiz ayni ritimde devam ediyor. bendeniz 30 senedir doktorluk yapıyorum. İnegöl hükümet Hastanesinde 10 sene idarecilik yaptım. Hastanede idarecilik yaptığım amaciyla işletme bilgisi gerekti, bendeniz de Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdim. dahada ardindan Sakarya Üniversitesinde işletme mastırı yaptım. Hastanede yönetici olarak görev yaparken bilgisayarla alakalı mesele çıktı. Bizi yanlış yönlendirmeye çalıştılar. bendeniz de kızdım Sakarya Üniversitesi pc Programcılığı Bölümünü bitirdim. hukuki Bir takım konularda sıkıntı yaşadık. Bunun üstüne Anadolu Üniversitesi hak Bölümünü bitirdim. Şu vakit adli bilirkişi olarak da görev yapıyorum. Benim iki Erkek çocuğum var, ikisi de mimarlığı bitirdi. Onlara faydalı olurum diye emlakçilik bölümünü bitirdim. Tıp doktoru olup başka branşlarda etkinlik göstermek duyanlara yabancı geliyor. Okumanın yaşı yok. Bilginin zararı yok, her bilginin çok hatri sayilir büyüklükte yararı var” dedi.

Kaynak: İHA
önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.