• Anasayfa
  • >
  • Magazin
  • >
  • Kısmetse Olur yarışmacıları Melis Buse Betkayan ve Batuhan Cimilli canlı yayında birbirine girdi

Kısmetse Olur yarışmacıları Melis Buse Betkayan ve Batuhan Cimilli canlı yayında birbirine girdi

  • Eylül 13, 2019
  • Comments Off

Melis Buse Betkayan, modaratörlüğünü yaptığı programda Kısmetse Olur yarışmasından Semih Kurtulmuş ve Nur Erkoç’un tek asama birlikte olduğunu söyledi. Nur ile evli var olan Batuhan Cimilli ise çektiği videoda Betkayan’a vefat tehditleri yağdırdı. yasamsal medyada birbirine giren İkili, bu erken canlı yayında karşı karşıya geldi.

CANLI YAYINI TERK ETMEK İSTEDİ

Nasipse Olur programıyla ismini duyuran Melis Buse Betkayan, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. yasamsal medyada birbirine giren ikili canlı yayında karşı karşıya geldi. Birbirini perişan laf ve tehdit eden ikili canlı yayında taraf yana dahi getirilmedi. Cimilli’nin “Öncelikle tek özür dilemek istiyorum ama Melis’ten değil o videoyu izleyenlerden. Kaç gündür uyku uyumuyorum. Zira başımda Melis benzeri tek bela var.” sözlerini duyan Betkayan canlı yayını terk etmek istedi.

TEHDİTLER HAVADA UÇUŞTU

canlı yayında İzah yapan Batuhan Cimilli, “Hakkımızda kazanç ve ev amaciyla evlendiler’ diye açıklar yapıldı. Biz bunun amaciyla izdivaç etmiş olsak tek sene evli kalır bebek da yapmaz boşanırdık. bendeniz Melis’in açıklamalarını duyunca cinnet geçirdim. Yanımda olsa çok değişik şeyler olurdu. Melis öyle şeyler iletti ki bendeniz sizi arayarak kendimi size dile getirmek istedim.” dedi.

İHANET İDDİALARI GEÇİŞTİRDİ

Nur Erkoç ile boşanma kararı alan Batuhan Cimilli, ile alakalı çıkan hainlik iddialarına ise kaçamak cevaplayarak konuyu kapattı.

Kısmetse Olur yarışmacıları Melis Buse Betkayan ve Batuhan Cimilli canlı yayında birbirine girdi
önceki haber «
sonraki haber »