Marketten aldığı ekmeğin içinden sinek çıktı

  • Eylül 13, 2019
  • Comments Off

Tekirdağ‘da, marketten aldığı ekmeğin içinden sinek çıkan yurttaş ekmeği markete götürüp art iade etti. mevzu hakkinda Zabıta Müdürlüğü‘ne şikayette bulunan vatandaş, “Daha çok denetim yapılmasını istiyoruz.” dedi.

alinan bilgilere göre, Cumhuriyet Mahallesi’nde etkinlik gösteren tek marketten alışveriş yapan vatandaşın, aldığı ekmeğin içerisinden sinek çıktı. Markete gittikçe vaziyete reaksiyon gösteren yurttaşa market yetkilileri, ekmeklerin tek fırından geldiğini ve sorumlunun fırın idaresi olduğunu söyledi.

“BU TÜR mevzuların ÇOK YAŞANDIĞINI DUYUYORUZ”

Zabıta Müdürlüğü’ne şikayette bulunan ve adinin açıklama etmesini istemeyen vatandaş, yöneticilerin bu konuyla alakali dahada duyarlı olması gerektiğini kaydederek, “Markete gittikçe ekmek aldım. hanede ekmeğin içinde sinek olduğunu ayrım ettim. Ekmeği alarak markete götürdüm ve art iade ettim. Market sahibi ise ekmeği kazada etkinlik gösteren tek ekmek fırından aldığını iletti ve vaziyeti fırın sahibine ileteceğini belirtti. Bu tür sorunların çok yaşandığını duyuyoruz. Bu kez bizim başımıza geldi. Kapaklı‘da etkinlik gösteren fırın, restoran ve pastanelerin dahada çok denetim altına alınması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Marketten aldığı ekmeğin içinden sinek çıktı
Kaynak: İHA
önceki haber «
sonraki haber »