• Anasayfa
  • >
  • Magazin
  • >
  • 6 aylık hamile oyuncu Damla Ersubaşı, eşi tarafından ihanete uğradığını doğruladı

6 aylık hamile oyuncu Damla Ersubaşı, eşi tarafından ihanete uğradığını doğruladı

  • Kasım 26, 2019
  • Comments Off

tek dönemin sevilen dizisi Sihirli Annem‘de Tuğçe karakteriyle tanınan oyuncu Damla Ersubaş’nın 2016 seneninde izdivaç ettiği Mustafa Can Keser’in tek kadınla görüntülenmesi magazin gündemine bomba benzeri düştü.

“SARHOŞ BİR anne adayi BANA BİR ŞEY SÖYLEMEYE ÇALIŞIYORDU”

İkinci bebeğini kucağına almak amaciyla vakit sayan oyuncu hainlik iddialarıyla sarsıldı. Eş Mustafa Can Keser’in iddiaların derhal peşinden yasamsal medya hesabından “Sahibi olduğum gece kulübünde sarhoş tek kadın alıcı bana tek şeyler söylemeye çalışıyordu” sözüyle olayı yalanladı. ama Damla Ersubaşı, görüntülerdeki kişinin eşi olduğunu onay etti.

“HER ŞEY AŞİKAR”

UçanKuş’a konuşan Ersubaşı, “Haberler doğru, Resimdeki kişi eşim. Şuan bu şekilde ayni ritimde devam edeceğiz çünkü aciliyetim kızım. Zati doğuma da ani çok hafta kaldığı amaciyla çok fazla konuşmak istemiyorum. Eşimle konuştum ama ‘Ben değilim dedi’ Ama aşikar her şey. Size gelen fotoğrafların aynısı bana da geldi” dedi.

“AHLAKSIZ vaziyetten DOLAYI TÜM yasal HAKLARIMI KULLANACAĞIM”

Mustafa Can Keser ise Instagram hesabından hainlik iddialarından ardindan şu izahı yapmıştı:

“Bugün hakkımda çıkan “eşini aldattı” haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Sahibi olduğum gece kulübünde sarhoş tek anne adayi alıcı bana tek şeyler söylemeye çalışırken görüntüm alınıp sanki eşini aldatıyormuş benzeri tek boyut verilerek bütün medya organlarına servis edilmiştir. mevzu hakkinda tarafıma yapılan bu ahlaksız vaziyetten dolayı bütün yasal haklarımı kullanacağım.. Kamuoyuna duyurudur.”

Haber Videosu: Oyuncu Damla Ersubaşı, hamileyken aldatıldığını onay etti!

önceki haber «
sonraki haber »