• Anasayfa
  • >
  • Magazin
  • >
  • Sezin Erbil, babası Mehmet Ali Erbil’le ilgili paylaşımıyla duygulandırdı: Az ağlamaya çalışarak geçiyor günlerim

Sezin Erbil, babası Mehmet Ali Erbil’le ilgili paylaşımıyla duygulandırdı: Az ağlamaya çalışarak geçiyor günlerim

  • Kasım 26, 2019
  • Comments Off

Evinin banyosunda düştükten ardindan kaldırıldığı hastanede yıllardır ugras ettiği kaçış sendromu nükseden şovmen Mehmet Ali Erbil, 8 ay yoğun bakımda rehabilitasyon gördü. Taburcu olduktan ardindan çeşitli sebeplerden dolayı rahatsızlanan Erbil, geçtiğimiz hafta tekrar hastaneye kaldırıldı.

Bu Yorucu süreçte hamile var olan Sezin Erbil, babası Mehmet Ali Erbil’in nihayet vaziyeti ile alakalı yaptığı paylaşımda “Karnımda kızım var diye babama dahada az ağlamaya çalışarak geçiyor günlerim. şükürler olsun babam çok kuvvetli bunu da yener diyorum” diyerek duygularını anlattı.

“BABAM GÜÇLÜ BUNU DA YENER”

Doğumunu babasının kaldığı hastanede yapacağını belirten Sezin Erbil, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi: “Çok şükür 37.haftaya girdim. Karnımda kızım var diye babama dahada az ağlamaya çalışarak geçiyor günlerim. şükürler olsun babam çok kuvvetli bunu da yener diyorum. Allah destur verirse normal doğum amaciyla bekliyorum, kızımı sağlıkla kucağımıza almak en hatri sayilir büyüklükte dileğim.”

“DİKKAT EDECEK GÜCÜ KENDİMDE BULAMADIM”

“Doğumum; babamın kaldığı hastanede olacak, kızımı dedesinin odasına götüreceğim inşallah. hemide küçükler büyüklere giderler öğrensin kızım. Çok soran olmuş gebelikte 20 kilo aldım, doktorum belli tek süre kızıyor ama dikkat edecek gücü kendimde bulamadım, siz beni misal almayın. hamile kalmadan tek sene evvel sigarayı Zati bırakmıştım, içki hiç içmem, kola en sevdiğim şeydir ağzıma sürmedim. Kahve, çay, çiğ et, sokakta salata ve dip balığı Katiyen yemedim.”

“İYİ ENERJİLERİNİZİ BEKLİYORUM”

“Hamileliğim süresince sağlığımdan dahada çok çatlak kremi sürüp sürmediğim soruldu. bendeniz çok erindim ve herhalde 10 defa filan sürmüşümdür. Gördüğüm kadarı ile çatlağım olmadı belki nihayet hafta olur ayrım etmez. O da kızımdan bana anı olur. Dokuz ay süresince Çevremde hep; şimdi krampların olacak şimdi miden bulanacak diyenleri dinledim siz kimseyi konuşturmayın. Herkesin hamileliği kendine özeldir benimde başıma tek şeyler geldi ama anlatmama neden yok. Sizde olacak diye tek şey yok. Belki ardindan zamanım olmaz diye suallerinizi cevaplamak istedim, iyi enerjilerinizi bekliyorum. Doğum yaparken evlat sahibi olmak isteyenlere dua edeceğim. Allah kismet ederse, bana şans dileyin”

Haber Videosu: Mehmet Ali Erbil’in kızı, yasamsal medya paylaşımıyla his su baskını yaşattı!

önceki haber «
sonraki haber »