En Sık Kullanılan Etiketler

  • Ocak 1, 2020
  • Comments Off

Etiket kullanmak isteyen kişiler bir etiketi kullanacakları sırada etiketin kendilerine uygun olup olmadığını ve cihazlarına uygun olup olmadığına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu evrede bir etiket tercih edeceğiniz zaman doğru bir şekilde etiket tercihinizi yapmanız gerekmektedir. Barkod etiket tercihi yapılacağı evrede siz de en fazla tercih edilen etiketleri tercih etme yoluna gidebilirsiniz. Sitemizde sizlere etiketleri sunmakta olduğumuz sırada her zaman en iyi şekilde sunmaya özen gösterebiliyoruz. Bu yüzden sitemizde farklı ölçülerdeki farklı özelliklere sahip olan etiketleri tercih edebilme imkanına sahip olursunuz. Aradığınız etiket modellerini her zaman sitemizde bulabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Ribonsuz Kullanılan Etiketler

Etiket baskıları yapılacağı sırada birçok etiket seçeneğinde ribon tercih edilmekte olduğunu görebilirsiniz. Baskıların yapılacağı sırada ribon kullanmak istemeyen kişiler genellikle ribonsuz olarak baskı yapabilecekleri etiketleri tercih etme yoluna gitmek isterler. Termal etiket seçeneği ise tercih edebileceğiniz ve rahatlıkla kullanabileceğiniz etiketler arasında yer almaktadır. Termal etiketler kullanıldığı sırada etiketi kullanmak için herhangi bir ribon kullanmanıza gerek kalmamaktadır. Bunun yanı sıra etiket ısıya, neme veya güneş ışığına dayanıklıdır. Ortalama ömrü ise 2 yıl seviyesindedir. Ortalama sürecinin de uzun olmasından kaynaklı olarak istediğiniz gibi kullanabilme imkanına sahip olurunuz. Bu noktada kesinlikle bir problem yaşamazsınız ve etiketin baskılarını yaptırırken yine rahatlıkla yapabilme imkanına sahip olursunuz.

En Sık Kullanılan Etiket Seçeneği

Belirtmiş olduğumuz gibi birbirinden farklı etiket seçenekleri yer almaktadır. Bu evrede tercih edebileceğiniz etiketler arasında en fazla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen etiketleri merak edebilirsiniz. Bakıldığı zaman özellikleri sayesinde sık şekilde tercih edilen etiketin kuşe etiket şeklinde oluyoruz. Dayanıklı bir yapısı olması ve pazarda büyük bir yere sahip olması insanların ilk tercih etmekte olduğu etiketlerin arasında yer almasını sağlamaktadır. Etiket tercihi yapacağınız sırada karşınıza kuşe etiketlerin seçeneklerinde parlak ve mat etiket seçenekleri sunulabilmektedir. Parlak ve mat etiket seçeneklerinden hangisi sizin için en uygunsa onu kullanarak etiketleri kullanabilirsiniz. Etiketi kullanmak isteyen kişiler farklı ölçü ve miktarlardakini sitemiz üzerinden sipariş edebime imkanına sahip olursunuz.

önceki haber «
sonraki haber »